Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości Praslity - Oferty sprzedaży nieruchomości
11 ogłoszeń
Od najnowszych
11 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia wyróżnione
Dom z tarasem
Praslity,warmińsko-mazurskie
1 499 000 zł450 m² 3 331,11 zł/m²
Ogłoszenia w okolicy
Dom z garażem
Dobre Miasto(Praslity + 5 km)
849 000 zł223,80 m² 3 793,57 zł/m²
Działka siedliskowa przy lesie Studzianka
Studzianka(Praslity + 19 km)
615 000 zł20 500 m² 30 zł/m²
Działka rolno-budowlana przy lesie Ponary
Ponary(Praslity + 23 km)
3 959 000 zł32 997 m² 119,98 zł/m²
Działka budowlana
Sętal(Praslity + 18 km)
149 000 zł3 906 m² 38,15 zł/m²
Dom z garażem Kieźliny
Kieźliny(Praslity + 25 km)
849 000 zł133,60 m² 6 354,79 zł/m²
Budynek użytkowy
Orneta(Praslity + 18 km)
5 500 000 zł438 m² 12 557,08 zł/m²
Budynek użytkowy Spręcowo
Spręcowo(Praslity + 18 km)
4 750 000 zł900 m² 5 277,78 zł/m²
Dom z garażem Różnowo
Różnowo(Praslity + 21 km)
1 170 000 zł261,42 m² 4 475,56 zł/m²
Rynek pierwotny
Gospodarstwo rolne ogrodzone Ługwałd
Ługwałd(Praslity + 21 km)
1 999 000 zł500 m² 3 998 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Dobre Miasto
Przysiółek Górny,Dobre Miasto(Praslity + 5 km)
69 900 zł998 m² 70,04 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Praslity
Włącz powiadomienia